400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.84 | 1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Seres (GRE) (2) | 2024-04-22 | I | KN B | |||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35:29.67 | 1 s2 | KICILIŃSKA Paulina | ULKS Lipinki | 2003 | Z/3915/16 | U23 | MA | Ustka (M) | 2024-04-13 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:24 | 10 | MŁYNARCZYK Martyna | SBG Salco Niepołomice | 1989 | Z/2359/16 | Masters | MA | Kraków (M) | 2024-04-13 | I | ||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:27:22 | 40 | FURTEK Iwona | niest. Kraków | 1982 | Masters | MA | Warszawa (M) | 2024-03-24 | II | |||||||||||||||||||
2. | 1:53:40 | 22 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Warszawa (M) | 2024-03-24 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:58:02 | 23 | GOLIŃSKA Natalia | KS Sprinterzy.com Kraków | 2002 | Z/3845/24 | U23 | MA | Warszawa (M) | 2024-03-24 | -- | ||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:43:30 | 15 | BRZOZOWSKA Monika | KS Akantos Łoniowa | 1984 | Z/5837/23 | Masters | MA | Kraków (M) | 2024-04-14 | I | ||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 68038 | 6 | KOWALUNAS-BEM Olga | KS AZS AWF Kraków | 1983 | Z/2935/24 | Masters | MA | Warszawa (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:11 r | 2b1 | MUSIAŁ Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:11 r | 3b1 | WˇSIK Barbara | LKS Brzezina Osiek | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
3. | :05:40 r | 6b1 | SULIŃSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
4. | :05:42 r | 7b1 | TALAGA Julia | KS Olkusz | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
5. | :05:47 r | 10b1 | OPIELA Zofia | KS Limanowa Forrest | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
6. | :05:52 r | 9b1 | PIOTROWSKA Alicja | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
7. | :05:55 r | 13b1 | MALINOWSKA Nikola | UKS Lider Siercza | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
8. | :06:03 r | 18b1 | GRANIEWSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
9. | :10:40 r | 10b2 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
10. | :10:50 r | 13b2 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
11. | :11:21 r | 16b2 | WALA Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.21 | 4 f50 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-17 | III | ||||||||||||||||||
2. | 29.33 | 2 | ¦LEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | Z/2224/18 | U20 | MA | Kielce (1) | 2024-03-23 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 27.86 | 5 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-17 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.91 | 5 f50 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-18 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 36.41 | 7 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-18 | -- | ||||||||||||||||||
Ciężarek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.35 | 5 f50 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 12.21 | 8 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-20 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.23 | 1 | GIBAS Amelia | LKS Brzezina Osiek | 2008 | Z/3145/20 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (2) | 2024-03-16 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 19.88 | 11 f50 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-22 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16:22 r | 5 s5 | CHODUR Hanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | Z/2627/20 | U16 | MA | Dudince (SVK) (M) | 2024-03-16 | III | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:50 r | 18 f60 | BEHOUNEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | 1961 | Z/13438/21 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-22 | -- | ||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:57:20 | 10 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1:00:49 | 14 | WILCZYŃSKA Paulina | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2003 | Z/3526/24 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:13:09 | 16 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:13:17 | 17 | GOLIŃSKA Natalia | KS Sprinterzy.com Kraków | 2002 | Z/3845/24 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:42:15 | 1 | STANEK Patrycja | KS Vertical Rytro | 2001 | Z/3597/23 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:48:18 | 2 | BAZUŁKA Aleksandra | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Z/2439/20 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:50:44 | 3 | DUL Karolina | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Z/3539/11 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:53:53 | 4 | MARCHUK Wioletta | SBG Salco Niepołomice | 1991 | Z/3850/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 2:02:59 | 10 | GAIK Natalia | SBG Salco Niepołomice | 1999 | Z/2744/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 2:08:26 | 13 | GRZANKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 1979 | Z/4057/24 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 2:26:19 | 18 | PRASOŁ Sylwia | SBG Salco Niepołomice | 1996 | Z/2746/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 3:34:19 | 21 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:50:42 | 1 | MŁYNARCZYK Martyna | SBG Salco Niepołomice | 1989 | Z/2359/16 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 3:55:08 | 2 | WILK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1985 | Z/10350/21 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 4:19:00 | 6 | BYRSKA Sylwia | Kraków Athletics Team | 1995 | Z/1342/14 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 4:20:22 | 8 | KWIATKOWSKA Kinga | SBG Salco Niepołomice | 1988 | Z/2925/19 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 5:11:56 | 14 | ŁUKASIK Anna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 1983 | Z/5246/22 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 6:09:24 | 15 | SOWA-LEWANDOWSKA Katarzyna | UKS Lider Siercza | 1983 | Z/2978/19 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:10:00 | 1 U16 | JAROSZ Martyna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2009 | Z/2712/24 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 0:10:26 | 4 U16 | WˇSIK Barbara | LKS Brzezina Osiek | 2009 | Z/1537/22 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 0:11:21 | 9 U16 | TALAGA Julia | KS Olkusz | 2010 | Z/12069/21 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 0:11:32 | 12 U16 | ZUBRZYCKA Oliwia | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2009 | Z/7020/23 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 0:12:18 | 21 U16 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/6756/23 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 0:12:47 | 23 U16 | MAJERSKA Joanna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2009 | Z/1427/24 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 0:12:58 | 26 U16 | WALA Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/0093/24 | U16 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 0:39:36 | 3 U20 | DĘBSKA Natalia | KS Limanowa Forrest | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 0:45:42 | 7 U20 | PIˇTKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 0:48:07 | 12 U18 | CHROBAK Agnieszka | Ł±cz± Nas Góry Zawoja | 2008 | Z/3677/24 | U18 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 0:58:06 | 9 U20 | ZIÓŁKOWSKA Amelia | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/14584/21 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
12. | 0:58:20 | 10 U20 | SOLECKA Zuzanna | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/5030/22 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.0495820045471 sekund |